Bir Dünya Mirası

Kelebekler Vadisi

Doğal varlıklarıyla hazine niteliğinde cennetten bir parçadır. 350 metreye ulaşan sarp kayalık duvarlarla çevrili  kaplan kelebeği dahil 80′den fazla kelebek türüne sahip, 50 metre yükseklikten Vadi’ye dökülen şelalesi ile doğaya çevreye saygılı bungalov ve taş evlerinde konaklama yapabileceğiniz iklimi, denizi ve muhteşem manzarasıyla kendini size aşık edecek doğa ile iç içe bir vahadır Kelebekler Vadisi.

Kelebekler Vadisi

Doğanın kalbinde...

“Bağımsız, özgür, gezgin ruhlu ve doğanın güzellikleri ile tatil, kafa dinlemek isteyenlerin uğrak yeri Kelebekler vadisi sizi de etkileyecektir. Vadinin sessiz ve huzur verici ortamı daha ilk günden sizi etkisi altına alacaktır. Bırakın kendinizi doğanın ritmine.”

A Short History of the Hotel

Doğa İle Yaşa...

Vadi’de konaklama süresince sanat çalışmaları ve atölyeler düzenlenir; gün içinde ağaçların altında sedirlere uzanarak kitap okuyabilir, el yapımı yiyecek ve içecekleri deneyebilir, akşamüstleri buradan inanılmaz günbatımını izleyebilirsiniz. Geceleri perdeden yansıtılan sinemada seçilmiş filmleri izleyebilir veya düzenlenen partilere katılıp, ateş çevresinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Vadide Yaşam

Kelebekler Vadisi’nde vakit geçirebileceğiniz pek çok mekan var…

Vadi’nin ortasından geçen patikanın üzerinden ilerleyerek, kelebeklerin yuvası olan şelaleye ulaşabilirsiniz. Kelebekler Vadisi’nin kahvaltı ve akşam yemeği servisinin yapıldığı Restaurant & Cafe gece gündüz boyu farklı damaklara hitap eden yemek ve sıcak – soğuk içecek servisiyle, Vadi’ de en çok zaman geçireceğiniz yerlerden biri olacak. Bar’da, güzel müzik eşliğinde soğuk içeceklerinizi yudumlayıp, denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren Dalış Okulu ile Vadi açıklarındaki sualtı kaya oluşumlarını ve Akdeniz’e özgü sualtı yaşamını görebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi

Hayallerin Gerçeğe Dönüştüğü Eşsiz Anılar

Kelebekler Vadisi

Belgelerimiz

Kelebekler Vadisi, doğanın eşsiz güzelliklerini barındıran ve ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sunan bir doğa harikasıdır. Ancak, bu muazzam güzelliklerin korunması ve gelecek nesillere aktarılması için sürdürülebilir turizm ilkelerine bağlı kalmak son derece önemlidir. Bu nedenle, Kelebekler Vadisi olarak sıfır atık ve sürdürülebilir turizm ilkelerini benimsemekteyiz.

Kelebekler Vadisi olarak, sıfır atık ve sürdürülebilir turizm ilkelerine olan bağlılığımızı sürdürerek doğal ve kültürel mirasımızı korumaya ve gelecek nesillere aktarmaya kararlıyız. Bu misyon doğrultusunda, sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyor ve daha yeşil bir gelecek için çalışıyoruz. Siz de bize katılın ve Kelebekler Vadisi’nde sürdürülebilir bir turizm deneyimi yaşayın!

Close